Categories
Lajme

LAJM I FUNDIT/ Ishin larguar nga banesa në datën 1 Janar, gjenden shoqet nga Tirana

Si rezultat e kòntròlleve të vazhdueshme nga DVP Tiranë, në bashkëpunim me Komisariatin e Polícisë Sarandë dhe Komísariatin e Polícisë Përmet, paraditen e sotme u bë e mundur gjetja e dy vajzave të mitura që janë larguar nga banesa më datë 01.01.2021.

Vajzat janë në gjéndje të mirë shéndetësore dhe ndodhen në Komísariatin e Polícisë Përmet, ku do të mérren nga shërbimet e DVP Tiranë dhe do të dërgohen nëpër banesat përkatëse.

Burimi:Fax Web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *