Categories
Lajme

Dietë kampionësh nga Anila Kalleshi, gjithçka e kuruar me detaje!

Kohe me pare kampioni i peshngritjes Erkand Qerimi me beri nje telefonate dhe kerkoi ndihmen time si dietologe me menyren se si duhej te ushqehej shendetshem, duke humbur peshe pa humbur forcen.

Ja dieta e personalizuar qe i rekomandova Erkandit. Shpresoj qe mos ta servirin te tjere si diete te bere nga “profesionistet” e rinj. E ndërtova me shumë dashuri dhe me dëshirën e madhe për të parë flamurin shqiptar të valvitet në Europë dhe në botë, ashtu siç bën kampioni Erkand Qerimaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *