Categories
Lajme

Kush tha që Griezmann nuk bën? Francezi nuk të fal para porte (video)/ Barça me një dorë te Superkupa

Pas barazimit 1-1 në pjesën e parë, Barcelona ka arritur të rikthehet në avantazh ndaj Bilbaos në minutën e 77-të sërish me Griezmann në finalen e Superkupës së Spanjës, që po zhvillohet në stadiumin e Sevilla.

Francezi ka përfituar nga krosimi i bukur i Alba nga krahu dhe ka realizuar pranë porte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *