Categories
Lajme

I thonë surprizë romantike (foto+video)/ Super e dashura surprizon sulmuesin e Shqipërisë

Sulmuesi i përfaqëueses kosovare, Lirim Kastrati, është surprizuar mbrëmjen e djeshme nga e dashura e tij. Modelja kroate, e njohur në Instagram si Angie, kishte përgatitur disa surpriza për personin e saj të zemrës.

Në videon e postuar në “Instastory” nga 22-vjeçari shikohet e tërë shtëpia e mbuluar nga trëndafilat, qirinjtë dhe tullumbacet. E gjithë kjo atmosferë ishte krijuar nga bukuroshja, e cila ishte kujdesur për çdo detaj.

Kastrati nuk ka dashur kurrë të flasë apo të publikojë më shumë rreth jetës së tij private, përveç disa fotove me modelen. Kjo e fundit nuk nguron të postojë në rrjetet sociale format e saj perfekte, çka duhet theksuar se Lirimi është me shumë fat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *