Categories
Lajme

Boksieri britanik e ofe.ndon sërish rë.ndë, aty nuk duron dot njeri (video)/ Florian Marku ka një “lutje” për të

Conor Benn sërish ka folur për boksierin shqiptar, Florian Marku.

Përmes një interviste, britaniku i ka treguar Eddie Hearn që mos të ketë duele me Markun, duke e quajtur këtë të fundit si ku***.

“I kam thënë Hearn. Mos më bëjë luftëra me ku***”, ishte komenti i boksierit britanik.

Pas kësaj deklarate ka reaguar Florian Marku, i cili i thotë Conorit të bëhet burrë.

“Eja, bëhu burrë. Le ta organizojmë një ndeshje dhe të luft.ojmë. Fituesi i merr të gjitha. Mos u bëjë frikacak”, ka shkruar në rrjetet sociale Florian Marku.

Kujtojmë që gjatë shkurtit, më datën 20, Marku do të ndeshet me boksierin, Charlton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *