Categories
Lajme

Kosova ka një yll të ri, sulmuesi anësor dardan luan mendsh polakët me driblimet e tij (video)

Arbër Hoxha është rikthyer tek skuadra e Ballkanit pas lëndimit të gjatë që pati.

Sulmuesi i krahut duket se ka lënë pas problemet dhe është kthyer më i fuqishëm se asnjëher më parë.

22-vjeçari shkëlqeu edhe në sfidën e djeshme kundër skuadrës elitare polake, Jagellonias.

Në një sekuencë të ndeshjes, Hoxha shihet duke dribluar plotë gjashtë futbollistë kundërshtarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *