Categories
Lajme

Muriqi i pafat, shtrembëron shtyllën por topi nuk përfundon në rrjetë (VIDEO)

Është duke u zhvilluar takimin ndërmjet Laizos dhe Parmas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Një rast të mirë për të kaluar skuadrën e Lazios në epërsi e kishte sulmues ynë, Vedat Muriqi  por që goditja e tij përfundoi në shtyllë.

Muriqi, sonte është nga minuta e parë dhe po tregon paraqitjet të mirë në fushë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *