Categories
Lajme

Pesë mënyrat perfekte për të parandaluar virozat me produkte natyrale

Virozat i kemi rrotull, sidomos tani që nuk e dimë nëse dita do të jetë e ngrohtë apo e ftohtë dhe bëhemi konfuz kur dalim nga shtëpia.

Ne ju japim zgjidhje për një gjë të tillë duke këshilluar pesë produkte natyrale për të parandaluar virozat. Sipas saj, forcimi i imunitetit është zgjidhja e duhur.

Kështu, forconi imunitetin tuaj çdo mëngjes me një lugë gjelle nga përzierjet që do të ju paraqesim më poshtë. Mos i neglizhoni dhe zgjidheni sipas dëshirës, pasi na besoni se është mënyra e duhur.

Duhet që të kemi: 3 lugë gjelle mjaltë, 1 lugë kafe kanellë,1,5 lugë gjelle vaj ulliri ekstra i virgjër, 2 lugë gjelle arra të prera në copa të vogla, 2 lugë gjelle lëkurë limoni të prerë në copa të vogla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *