Categories
Receta

Pija magjike, receta e shijshme që djèg kaloritë në trup!

Yndyra në stomak shkakton një ndjenjë të pakëndëshme dhe përbën rrèzîk për shëndetin. Ja çfarë të pini për të reduktuar yndyrën në trup.

Lëng me shegë, portokall, manaferra – Përbërësit: ½ filxhan manaferra të freskëta, 1 portokall i kuq, ½ mollë, ½ dardhë, 1/3 lëng shege.

Përgatitja: Përzieni të gjithë përbërësit në mikser dhe lërëni për disa minuta me radha. Jeni ju që do të arrini të kuptoni se kur do të jetë gati pija e shijshme dhe e dobishme.

Nuk na mbetet të themi shumë, por ua këshillojmë të gjithëve që ta provoni. Pija përgatitet lehtë, është shumë e shëndetshëm, shumë e thjeshtë për t’u përgatitur dhe ka efekte të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *