Categories
Lajme

Po vjen 8 marsi, ja 8 ide dhuratash për mamin dhe vjehrrën

Nga 8 marsi na ndajnë dhe fare pak ditë, kështu që me siguri keni filluar të mendoni ç’do t’i bëni mamit, motrës, vjehrrës apo gjyshes. Lista e grave të jetës mund të jetë e gjatë, por çfarë të kufizon pa mëshirë, është kuleta. Më poshtë do të gjeni ide dhuratash të lezetshme, të lira dhe më e rëndësishmja, dhurata që do t’ju bëjnë të lumtur të gjithëve.

#1. Një palë çarçafë të bardhë borë!

2. Qirinj aromatikë për shtëpinë

#3. Një kuletë të mirë, me emrin e mamit të personalizuar

#4. Ose ose, një unazë që shkruan “mama”!

#5. Një jastëk ku të shkruhen gjithë emrat e pjesëtarëve të familjes

#6. Një difuzor të mirë për shtëpinë!

#7. Një set tenxheresh do t’i bënte punë kujtdo!

#8. Një orë!

BURIMI; ANABEL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *