Categories
Lajme

Ja si të hiqni kilet e tepërta në mënyrë të shëndetshme me këtë pije

Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe në mënyrë të shëndetshme kilogramët, atëherë ky smoothie i shijshëm është ajo që ju duhet.

Përbërësit:
– 2 mollë
– gjysmë filxhani jogurt
– 2/3 filxhan limoni të shtrydhur
– një lugë të vogël liri

Përgatitja:

Dy mollë të prera në feta, gjysmë filxhani jogurt, 2/3 filxhan limon të shtrydhur dhe një lugë të vogël liri hidhini në blender ose përzieni me mikser dore.

Kjo pije përmban vitamina të shumta, të cilat do t’ju mbajnë të ngopur, por për eliminim sa më të shpejtë të kilogramëve kombinoni smoothien me aktivitet fizik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *