Categories
Lajme

“Ou, ranë brenda”, shembet tarraca ku tifozët e Butrintit po shihnin ndeshjen (video)

  1. Butrinti fitoi sot kundër Labërisë me rezultatin e pastër 2-0, çka gëzoi tifozët sarandiotë. Disa prej tyre kishin vendosur ta shihnin këtë duel mes rivalësh nga tarracat e shtëpive përreth.

Kjo ide nuk ka qenë fort e mirë, pasi tarraca e një objekti ku ata po qëndronin është shembur dhe tifozët kanë rënë poshtë.

Ndeshja po transmetohej DIREKT në rrjetet sociale dhe gjithçka është filmuar. Sigurisht ka pasur panik në ato momente, por fatmirësisht nuk ka të lënduar me pasoja të rënda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *