Categories
Lajme

Habit këngëtarja që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion: I kam dalë makinës para që të më shtypte

E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “ëhy Not” në RTV ORa ka qenë këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri. Ajo tregoi më shumë për pjesëmarrjen e saj në Eurovision gjithashtu edhe për videoklipin e këngës “Karma” me të cilën do të përfaqësojë Shqipërinë në këtë Festival.

Mirëpo, si të gjithë të ftuarit e tjerë dhe Anxhela nuk kishte si ti shpëtonte lojës “5 Sekonda” në të cilën zbuluam një Anxhela të cilën nuk e njihnim më parë.

Një nga pyetjet e gazetarit për këngëtaren ishte:

Tre çmenduritë më të mëdha që ke bërë?

“Kam hyrë në det në temperatura shumë të ulëta

Jam hedhur nga kati i dytë kur kam qenë e vogël

I kam dalë makinës para që të më shtypte“- përgjigjet Anxhela.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *