Categories
Lajme

Barcelona, pas eliminimit nga Champions vjen një tjetër lajm i keq

Nuk ka asnjë marrëveshje mes Davi Alaba dhe Barcelona-s.

Mbrojtësi austriak do të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit dhe në Spanjë janë të sigurt se ka arritur një marrëveshje me presidentin e ri blaugrana, Joan laporta.

Megjithatë, menaxheri i lojtarit Pini Zahavi ka përgënjeshtruar gjithçka, duke deklaruar për Goal se nuk ekziston asnjë marrëveshje verbale me Barçën.

Një lajm ky që mban gjallë shpresat e Real Madrid dhe PSG, dy skuadrat e tjera të interesuara për Alaba-n.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *