Categories
Lajme

E kanë vendosur gratë, Messi dhe miku i tij i ngushtë sërish në të njëjtin ekip

Lionel Messi dhe Cesc Fabregas përsëri në të njëjtin ekip.

Nuk dihet se kur dhe as se në cilën skuadër. E vetmja siguri, sipas CBS Sports, është se t ë dy do të ribashkohen në MLS.

Sipas mediave, Pleshti dhe mesfushori i Monaco-së do të luajnë në Amerikë sepse kjo është ajo që duan gratë e tyre.

Nuk është e thënë që kjo të ndodhë në fundin e këtij sezoni, por duket se e ardhmja e dy yjeve duket se do të jetë në SHBA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *