Categories
Lajme

“Jetë të gjatë o Ilir Meta”, pas sherrit të djeshëm del kënga për Presidentin: Të paçim gjithmonë…

TIRANË– Një ditë pas sherrit që Presidenti Ilir Meta pati në zyrat e FRD-së, rapsodi Gëzim Ahmetaj i ka kushtuar një këngë atij.

Kënga që deri më tani ka marrë mijëra klikime titullohet, “Jetë të gjatë o Ilir Meta“, ndërsa në video shihen disa nga momentet me pikante dhe kulminante të Presidentit.

Kujtojmë se ditën e djeshme Presidenti Meta ishte protagonisti kryesor i ditës, pas një përplasje që kishte me policinë Bashkiake, ku këta të fundit kërkonin që subjekti politik, FRD të lironte zyrat për shkak të mbarimit të kontratës me bashkinë e Tiranës. /Abcnews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *