Categories
Lajme

Video epike/ Politikani i njohur shqiptar del live në rrjetet sociale për herë të parë, mos e humbisni!

Dashamir Shehi, ka vendosur të përdorë mjete të reja në këtë fushatë zgjedhore.

Ai ka dalë live për herë të parë në rrjetin social Facebook. Në fillim të transmetimit, politikani i njohur shfaqet duke bërë rregullimet e fundit dhe shpjegon përse ka vendosur të përdorë edhe rrjetet sociale, për të komunikuar me votuesit.

“Mirëmbrëma të gjithëve. Miq e shokë e dashamirës. Po hap këtë lloj rubrike të re. Një lloj eksperience që nuk e kam bërë ndonjëherë, edhe mund të gaboj por kohët kanë ndryshuar dhe duhet të përshtatemi. Aq më tepër që në këtë vit të pandemisë kemi nevojë, në rrethana të reja do ishim diku duke biseduar. Tani nuk është e mundur do përshtatemi me rrethanat e reja” – tha Shehi.

https://fb.watch/4craPxRXte/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *