Categories
Lajme

E PABESUESHME! Penalltia më skandaloze e vitit kjo që u dha tani kundër Barcelonës (video)

Një episod vërtet i pabesueshëm ka ndodhur në Barcelona-Huesca.

Miqtë kanë ngushtuar diferencën e golave në 2-1 në fundin e pjesës së parë me anë të sulmuesit Mir.

Ky i fundit ka shënuar nga penalltia, por akordimi i saj ishte mjaft i çuditshëm, pasi nga pamjet duket që topi ka kaluar dhe Ter Stegen nuk e prek sulmuesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *