Categories
Lajme

Ylli i njohur i futbollit “ngacmon” sërish këngëtaren shqiptare

Futbollisti i njohur i Real Madridit, Vinicius, ka shprehur dhe njëherë publikisht pëlqimin për këngëtaren shqiptare, Tayna.

Gjatë ditës së djeshme këngëtarja ishte në një live në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera tregoi detaje rreth publikimit të këngës së saj më të re dhe braziliani i bërë një koment me ‘emoji’ të zemrës.

Ndërsa, disa kohë më parë ishte futbollisti që kishte shpërndarë këngën e Taynës në rrjetet sociale, ku më pas këngëtarja në një emision zbuloi disa mesazhe me të.

Në bisedë duket se nuk kanë folur gjatë, megjithatë ata kanë shkëmbyer edhe zemra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *