Categories
Lajme

EMOCIONUESE/ Ja momenti kur një foshnje dëgjon zërat e prindërve pas kaq kohësh me ndihmën e një aparati

Kjo video është bërë virale në internet. Në video shfaqet një fëmijë i lindur me probleme me degjimin, dhe pas kaq kohesh dëgjon zërat e familjes së tij për herë të parë. Me ndihmën e aparateve të dëgjimit, Asher i vogël është në gjendje të dëgjojë zëra.

“Ja ku jemi! Ti kurrë nuk e ke lëvizur kokën kaq shumë më parë”, dëgjohet duke i thënë nëna e tij.“Ç’kemi Asher”, thotë babai i tij. Foshnja shfaqet duke qeshur plot gëzim. Video emocionuse është bërë hit në rrjet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *