Categories
Lajme

Sa mirë që e hoqëm qafe/ E mbani mend Arthur Melo? Braziliani fundos Juven me gafën e tij të pafalshme (video)

E pabesueshme por e vërtetë ajo që po ndodh në Torino ku Juventusi po humbet 0-1 ndaj Beneventos së Inzaghit…

Sikur të mos mjaftonin rastet e humbura në pjesën e parë, një gafë e pafalshme e Arthur duke pasur topin për Gaich gabimisht ka sjellë golin.

Braziliani në vend që ta largonte e nisi për te mbrojtësi i Juventusit që e priste por në mes të rrugës ndodhej sulmuesi i Benevento që e kontrolloi dhe mposhti portierin bardhezi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *