Categories
Lajme

Laporta i propozoi rikthimin te Barcelona, ish-lojtari e refuzoi

Joan Laporta me zgjedhjen e tij si president i ri i Barcelonës kërkon të rikthejë disa ishë të ekipit të lavdishëm që kanë luajtur në mandatin e tij të parë si president.

Një ndër ta është dhe ish-portieri blaugranas, Viktor Valdes, të cilit i është ofruar një kontratë si trajner i portierëve, por sipas ‘’DiarioSport’’ marrëveshja nuk është arritur, pasi Valdes po kërkon punë si trajner i mirëfilltë.

Në vitin 2019 ish-gardiani ka stërvitur ekipin e të rinjve, por u largua pas disa muajsh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *