Categories
Lajme

Njihuni me vajzën më e bukur në botë, është vetëm 7 vjeç

Alina Yakupova, 7 vjeç, nga Moska, ka ushtruar profesionin e modelimit që në moshën 4 vjeçare.

Ajo tashmë ka bërë emër, duke u paraqitur në fushatat e modës për markën italiane të veshjeve Monnalisa Kids, fëmijët Yudashkin të Rusisë dhe Gloria Jeans.

Modelja e re, e cila ka vazhduar të mahnitë botën me bukurinë dhe buzëqeshjen rrezatuese.

Faqja e Instagramit Alina, e cila rregullisht ndan fotografi nga fotosesionet më të fundit të saj, ka fansa nga e gjithë bota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *