Categories
Lajme

Çanta e dorës për gra si aeroplan kush vërtet fiks sa… një aeroplan!

Çanta në formë avioni e Louis Vuitton kohët e fundit është bërë virale pasi raportohet se kushton më shumë sesa një aeroplan i përdorur me një motor.

Çanta nga koleksioni i këtij viti ndau mendime në rrjetet sociale, si dhe shumë krijime të tjera të tij deri më tani.

Ajo u prezantua në janar, por vetëm kohët e fundit u ra në sy për shkak të çmimit marramendës prej 39 mijë dollarësh.

Megjithëse fotografitë kanë qarkulluar në internet për disa muaj, ato vetëm kohët e fundit tërhoqën më shumë vëmendje, kur një përdoruese e Twitter sugjeroi që mund të blihej një aeroplan i përdorur për të njëjtat para.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *