Categories
Lajme

Sara e Dj PM tregojne ku ndodhen, cfare po ndodh me ciftin?!

Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi, të cilët nisën një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, duket se po e shijojnë edhe jashtë.

Sarah ka bërë me dije se ka udhëtuar drejt Kosovës për të shijuar disa ditë pushime krah DJ PM dhe mesa duket po ja kalojne shume mire me njeri-tjetrin.

Blogerja e njohur zbuloi se kanë zgjedhur Bogën, një destinacion shumë të dashur sidomos për dimër, jo vetem per shqiptaret e Kosoves, por dhe ata te Shqiperise.

Në një nga videot e postuara ajo shihet me PM në makinë teksa po ashtu një qëndresë e kanë bërë edhe në Prishtinë. Ata duken afer dhe te lumtur.

Kujtojmë se i pari që doli nga shtëpia ishte PM, i cili herë pas here thoshte që duhet të dalë edhe Sarah, sepse e kishte marre malli per te.

Sara nga krahu tjeter u mundua te luante pa PM brenda shtepise, por nuk zgjati shume aventura e saj dhe doli nga shtepia me e famshme e shqiptareve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *