A e mbani mend Sindin? Qenka admiruesja numër 1 e Vladimir Putinit

Koha leximit:55 Second

Ish-konkurrentja e Përputhen ka habitur me deklaratën e saj në Instagram. Bëhet fjalë Sindi Locin, një nga vajzat e sezonit të Përputhen 2.

“Ke shpirtin e Putinit. Atë përshtypje më lë”, ka qenë fjalia që i ka shkruar një ndjekës në Instagram. Sindi nuk ia përtoi fare me përgjigjen, madje ajo habiti të gjithë kur përmendi admirimin e saj për numrin 1 të Rusisë.

“Nuk e di se në çfarë aspekti po i referohesh, por edhe pse jam shumë kundër çfarë Putin ka bërë me Ukrainën, dua ta pranoj që kam një adhurim të veçantë për të”, reagoi Sindi.

“Mendoj se është politikani më i zgjuar që kjo botë ka parë”, shtoi ajo me bindje të plotë. Fansat e saj janë surprizuar nga ky reagim i beftë

Ndërkohë, Sindi ka pranuar muaj më parë se është në lidhje me një djalë nga Kosova dhe shumë shpejt do zhvendoset për të jetuar në Kosovë.

Ne i urojmë jetë të lumtur dhe me shëndet, por ndoshta duhet të mendohet dy herë për atë fjali në Instagram. Padiskutim që nuk ka dalë mirë në sytë e publikut.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %