A e mbështeti Bujar Nishani mbesën e tij? Mjafton një reagim në Facebook

Koha leximit:43 Second

Para se të bëhej pjesë e Big Brother VIP në Top Channel, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani.

Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë më të famshme epiteti si “mbesa e Nishanit” u harrua dhe Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve.

Por çfarë mendon tani ish-Presidenti i Shqipërisë për mbesën e tij e cila u përfshi në një nga emisionet më të bujshme në vend.

Ai ka publikuar një foto me vajzën e tij ku shkruan: Kush ka vajza botën ka. Sigurisht, që komentet në këtë foto për Beniadën nuk kishin si të mungonin.

Një ndjekës ka komentuar mbi foto “Beniada më e mira”, dhe Nishani ka rënë dakort me të duke i dhënë “like” komentit.

Beniada ishte një nga banorët më simpatike të sezonit të parë të Big Brother Vip, përkundrejt gjitha pritshmërive, ajo doli në vendin e katërt.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %