A e meriton Donaldi trofeun 115 mijë euro? Flet për herë të parë Semi

Koha leximit:54 Second

Semi Jaupaj ka folur mbrëmjen e sotme të Big Brother Fan Club për Donald Veshajn, me të cilin ndau edhe eksperiencën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në atë kohë, ai ishte i përfshirë edhe në një lidhje me shoqen e saj, moderatoren Bora Zemani, ndërkohë tashmë është me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

E ftuar në “Fun Club”, Semi tha se di ta ndaj Donaldin si lojtar, pavarësisht se nuk është dakord me çfarë ai ka bërë në shtëpin e famshme.

“Nuk jam dakort me diçka që Donaldi ka bërë dhe kjo dihet se kam përjetuar emocionalisht padyshim. Por di të ndajë gjithmonë për të mos thënë shpeshherë Donaldin si lojtar.

Padyshim që e kam vlerësuar Donaldin si lojtar. Për mendimin tim lidhet pak ngushtë një fitues me gjëra që mund të kenë bërë, që nuk më kanë pëlqyer. Siç edhe themi për konkurentët që kanë dal se çfarë e ka penalizuar, kjo apo kjo”, tha Jaupaj.

Kujtojmë që pasditen e sotme, Semi publikoi këngën “Mos u kthe” , teksti tregon një histori të njëjtë me atë të Borës dhe Donaldit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %