“A je fshehur si një mi”, vajza e Putinit vihet përballë njerëzve

Koha leximit:51 Second

Vajza 18-vjeçare e Vladimir Putin është vënë “me shpatulla pas murit” nga komentuesit në rrjetet sociale për luftën në Ukrainë.

Luiza Rozova, një studente në Shën Petersburg, është e papëlqyer në Insagram nga ndekësit të cilët e pyesin: “A je fshehur në një bunker si mi?”

Rozova, e cila ka 84,000 ndjekës, ndaloi së postuari publikisht pesë muaj më parë, duke ngritur dyshimin se vetë babai i saj, Vladimir Putin, ia kishte ndaluar diçka të tillë, megjithatë llogaria e saj në Instagram mbetet publike.

Kjo vjen mes pretendimeve se Putin ka fshehur anëtarët e familjes së tij në një bunker luksoz të teknologjisë së lartë në një ‘qytet nëntokësor’ në Siberi, i projektuar për mbrojtje dhe ndaj efekteve bërtham ore

Ditët e fundit përdoruesit e shumtë të Instagram kanë komentuar në postimin e fundit të Rozovës, nga tetori 2021, duke e fyer adoleshenten.

Ajo konsiderohet e padëshiruar për shkak të sjelljes së babait të saj që ka futur botën në situatë surreale. Vajza e Putin nuk ka reaguar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %