“A të dha ndonjë lek Iliri?” Mos ia bëni më këtë pyetje Sabianit, se… nuk i dihet reagimi

Koha leximit:53 Second

Iliri dhe Sabiani fituan zemrat e shqiptarëve me historinë e tyre të miqësisë në Big Brother VIP. Ata kanë vendosur ta vazhdojnë shoqërine e tyre edhe pas mbarimit të emisionit.

Sabiani doli nga shtëpia më e famshme në vend disa javë përpara finales duke lënë mikun e tij të ngushrë ta vazhdojë lojën i vetëm.

Ai e ka mbështetur mikun e tij deri në fund të lojës dhe pas daljes nga shtëpia shkoi takoi direkt prindërit e Ilirit dhe më pas kur erdhi vajza e Ilirit nga Italia për surprizën, Sabi u kujdes si të ishte vajza e tij.

I pyetur nga gazetari i “Shqipëria Live ” në festën e madhe që u mbajt të hënën te “Plaza” në lidhje me fitoren e mikut të tij, këngëtari u shpreh i lumtur.

Gazetari: “Si u ndjeve që fitoi Iliri?” Sabiani: “Fitoi Iliri, fitoi Sabiani. Akoma nuk kemi bërë plane”. Gazetari: “Të dha ndonjë lek?”

Sabiani: “Më fal për shprehjen, por kjo është pyetja më ordinere. Unë ia kam falur 100 mijë euroshin brenda nuk dua lek nga askush”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %