Arbana është arratisur në fund të botës, fotot tregojnë se di të zgjedhë

Koha leximit:54 Second

Pas kryeqytetit francez, Paris, moderatorja Arbana Osmani ka zgjedhur një tjetër destinacion të mrekullueshëm për të pushuar. I meriton pas punës 4-mujore në Big Brother VIP.

Kësaj radhe, moderatorja shumë e dashur ka udhëtuar me dy fëmijët e saj. Ndonëse nuk e ka zbuluar destinacionin, nga pamjet që ka publikuar, kuptohet se bëhet fjalë për ishujt Maldive.

Ajo ka ndarë disa foto të dy djemve të saj, teksa ka shkruar në Instagram: “Parajsa ime”. Moderatorja është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të tretë, por gjininë s’e ka zbuluar ende.

Pasi përfundoi Big Brother VIP, moderatorja Arbana Osmani, Eduart Grishaj dhe Lori Hoxha bashkë me stafin e programit ndërmorën një udhëtim.

Ata zbuluan përmes postimeve të ndryshme në rrjeteve sociale se suksesin e programit kishin preferuar ta festojnë në Paris, ku qëndruan për disa ditë bashkë me stafin.

Pasi përfundoi Big Brother VIP, moderatorja Arbana Osmani, Eduart Grishaj dhe Lori Hoxha bashkë me stafin e programit ndërmorën një udhëtim. Ata na treguan hapur se suksesin e programit kishin preferuar ta festojnë në Paris, ku qëndruan për disa ditë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %