Arbana Osmani jep lajmin e madh në finale, Donaldi: Bravo Edit

Koha leximit:1 Minute, 8 Second

Arbana Osmani është shtatzënë dhe ky nuk eshte me thjeshte nje thashethem. Ishte portali n’Zoom në Kosove që e dha i pari si lajm, por duket se nuk ka me dyshime ne lidhje me dicka te tille. Arbana ashtu dhe si te premtet e te martet e tjera drejtori nje Big Brother me emocione te forta.

Arbana e hapi spektaklin e sotëm duke konfirmuar një lajm që nuk pritej. Ajo tha para të gjithë shqiptarëve se është shtatzanë.

“Dua të ndaj një lajm të madh me ju në këtë momente. Dua të them se ky Big Brother është prezantuar nga 2 persona”. Kjo deklaratë solli shumë reagime të forta. Të gjithë brohoritën dhe katër finalistët e kësaj

Beatrixa la shtepine e Big Brother mbremjen e djeshme ne eliminimin e saj koke me koke me Einxhel dhe Donaldi e moderatorja u prek shume nga dalja e kengetares.

Ne fakt fakti qe eshte shtatzene u kuptua dhe nga sjellja e Arbanes gjate drejtimit te spektaklit. Moderatorja e njohur qe eshte ne nje marredhenie me regjisorin Eduard Grishaj

Gjate gjithe kohes mbulonte barkun me skalete, pasi fustani i kuq qe kishte zgjedhur ishte shume i ngushte dhe ja nxirrte ne pah rrumbullakesine e barkut.

Arbana eshte mamaja e dy femijeve. Diellin e ka me Eduart Grishajn, ndersa djalin e pare e ka me ish-bashkeshortin e saj. Epo shtatzani te mbare!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %