Arjola do të bëhet prezantuese e Portokallisë, Lisa Kujovska i hedh një kunj

Koha leximit:56 Second

Gjatë qëndrimit në “Big Brother”, Arjola shprehu dëshirën që në të ardhmen të prezantojë Portokallinë. E ftuar në ‘Fun Club’, Arjola deklaroi se një pozicion i tillë do e rriste një nivel më lartë.

Lisa Kujovska ka hedhur një thumb për këtë çështje pasi mendon se kërkesa e Arjolës për t’u bërë prezantuese e ‘Portokallisë’ nuk është hiç e drejtë.

Me një paralelizëm me aktoren e famshme Sofia Loren, Lisa thotë se në të vërtet aktrimi është shumë më lart se prezantimi i një programi.

“Ishte gjë e bukur, është fantastike, shikohesh me një sy ndryshe. Jo vetëm ajo aktorja që do dalë, do bëjë humor. E kupton? Të plotëson, të rrit në një farë forme artistikisht, do kish thënë Sofia Loren e shkreta, po ta kishin bërë prezantuese”.

“Për fat ishte me mend në kokë, nuk e bëri”, shkruan Lisa në faqen e saj zyrtare në Instagram. Kaq mjaftoi dhe mesazhi u mor saktë.

Presim ndonjë reagim të Arjola Demirit, e cila ka qenë një hit i këtij viti në Big Brother me historitë e jetës së saj. Aktorja ka treguar shumë forcë gjatë 4 muajve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %