24 orë në 24 me kamera të ndezura dhe mos të druhesh se “fëlliqesh”, sepse “vetja” që ke krijuar nuk ka asgjë të “fëlliqur”

Koha leximit:47 Second

Ish-banorja shumë e pëlqyer nga publiku, Beniada Nishani ka zbuluar gjithçka çfarë ka bërë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Fillimisht, ajo ka treguar se gjëja e parë që ka blerë ka qenë një trileçe. Më pas, Beniada ka zbuluar se çfarë e bën me nerva.

“Mungesa e respektit, njerëzit duan të ulin të tjerët dhe të ngrenë veten, njerëzit që bërtasin”, tha ajo.

Madje, modelja ka treguar edhe një situatë komike që i ka ndodhur në rrugë. “Një grua, mosha e nënës time më ka ndaluar në rrugë dhe filloi të këndonte parfumin.

U habita. Fillova dhe unë patjetër, të gjithë duke bërë video”, u shpreh Beniada. Ajo ishte në katërshen e finalistëve dhe na dha një leksion të mirë.

Që mund të rrihet 24 orë në 24 me kamera të ndezura dhe mos të druhesh se “fëlliqesh” edhe kur je vetja, sepse “vetja” që ka krijuar nuk ka asgjë të “fëlliqur”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %