“Big Brother shtyhet edhe 1 muaj!” Arbana lë banorët me gojën e hapur

Koha leximit:48 Second

Big Brother VIP e ka nisur menjëherë me situata të bukura dhe situata mjaft interesante. Prime ka vendosur banorët në situata të ndryshme.

Fillimisht u prezantua me klipet për situatat e ndodhura së fundmi dhe pati një debat ndërmjet Ilirit dhe Monikes në lidhje me diskutimet e tyre.

Iliri nga krahu tjetër i ka habitur të gjithë, pasi ka zgjedhur dy emrat e tij për finalen: “Dua të zgjedh Arjolen për shkak të dashurisë dhe Donaldin për meritokraci”.

Donaldi mbeti i befasuar, ndërsa Arbana vazhdoi me batutat e saj. Ajo bëri me zemër banorët e Big Brother duke folur në lidhje me situatat aktuale.

“Dua të ju njoftoj se banorët e afruar në mbrëmjen e kaluar nuk kanë ardhur kot, por kishin një mision të vecantë. Ata do të jenë banorët e ardhshëm.

“Ky Big Brother do të shtyhet për 1 muaj më shumë”, – banorët mbeten pa fjalë dhe qeshën me të madhe. Ata mbeten pa fjalë dhe donin të largoheshin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %