Bora kërkoi të fuste zinxhir fshehurazi për Donaldin, Big Brother nuk e lejoi

Koha leximit:39 Second

Donaldi-Bora-Trixa ishte trekëndëshi më i fortë i krijuar në Big Brother. Moderatorja e mbështeti publikisht aktorin.

Ajo shkoi dhe e puthi, ndërsa Donaldi i dhuroi një zinxhir për përvjetorin e tyre. Më pas, Donaldi zgjodhi të vazhdonte me Beatrixen.

Semi në një nga Primet tha se produksioni nuk e kishte lejuar Borën që t’i dërgonte mesazh Donaldit dhe kjo kishte ndikuar.

Sot në post Big Brother u prek një temë e tillë dhe u shpjegua nga Arbana. Ajo shpjegoi se çfarë kishte kërkuar Bora.

“Bora erdhi jo personalisht te produksioni, por me anë të Romeos kërkoi t’i dërgonte një bluzë dhe zinxhir.

“Ne nuk e pranuam, pasi nuk do të ishte në rregull në raport me personazhet e tjerë, nuk mund ta pranonim”, – tha ajo ndër të tjera.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %