Brenda pak muajsh, fytyra e Mikelës ka ndryshuar totalisht në ‘Përputhen’

Koha leximit:46 Second

Konkurrentja më e përfolur në “Për’puthen”, Mikela, është vajza e vetme e cila vazhdon të jetë pjesë që nga fillimi i programit.

Së fundi ajo është deklaruar për Erjonin dhe gjithashtu ai ka bërë të njëjtën gjë. Historia e tyre e dashurisë duket mjaft bindëse dhe e bukur.

Gjatë këtyre muajve ajo ka pësuar ndryshim të madh në pamje, duke bërë disa ndërhyrje të cilat duket se e kanë zbukuruar edhe më shumë.

Duke hulumtuar në rrjetet sociale, shihet sesi paraqitja e saj e parë dhe tani ka dallim të madh, duke nisur nga mollëzat, vetullat, buzët dhe dhëmbët.

Pothuajse secila konkurrente që bëhet pjesë e programit, bën ndryshime në pamje. Kjo ndodh për shkak të vëmendjes së madhe publike që kanë, që shton nevojën për t’u ndier perfekte.

Vitin e kaluar Tea bëri disa ndryshime, edhe Ana Lleshi, pa harruar edhe Ana Kaurin. Melisa nuk ka bërë ndryshime, edhe pse pritej se do bënte.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %