Butrint Imeri ndërpret koncertin dhe pret nënën në skenë, fjalët që i tha do ju përlotin (video)

Koha leximit:1 Minute, 1 Second

Butrint Imeri i ka surprizuar fansat me gjestin e fundit që ka bërë. Në një koncert, artisti i njohur shoqërohej nga e ëma dhe ka përfituar nga rasti për ta prezantuar me fansat.

Në një moment, ai ndërpret performancën e tij dhe thërret nënën për të dalë në skenë me të. “Kjo është dashuria më e madhe në jetë, mam të dua!”, thotë Butrinti teksa përqafon nënën.

Kujtojmë që këngëtari është treguar shumë i rezervuar për jetën private. Momentet që ndan me prindërit në rrjete sociale janë shumë të pakta.

Pak kohë më parë, Butrinit tregoi se nëna e saj kishte një problem shëndetësor dhe se ndodhej e shtruar në spital. Butrinti është një ndër këngëtarët më të suksesshëm.

Rikujtojmë se së fundmi, Butrint Imeri është bashkuar me reperin e njohur Don Xhon, për të publikuar bashkëpunimin e tyre që i ka bërë të gjithë shqiptarët të kërcejnë nën ritmet e saj.

Kënga e titulluar “Corazon” është publikuar në datë 24 dhjetor të vitit të kaluar dhe numëron tashmë jo pak, por mbi 30 milionë klikime, duke u kthyer në një nga hitet më të preferuara shqiptar

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %