“Ç’duan pulat në oborrin tonë?”, dy djem nga Skrapari bëjnë për spital xhaxhain

Koha leximit:1 Minute, 0 Second

Dy të rinj kanë bërë për spital xhaxhain e tyre në Skrapar. Mësohet se shtetasit Albano dhe Elisado Isufi (vëllezër) kishin pasur mosmarrëveshje prej kohësh me familjen e xhaxhait, por situata e fundit nisi për pulat e xhaxhait që kishin hyrë në tokën e tyre.

Burime bëjnë me dije se vëllezërit e cuan 63 vjeçarin në Spitalin e Traumës në Tiranë. Ata nuk u treguan aspak të qetë dhe nuk e falën xhaxhain e tyre, por ndërhynë keq.

Njoftimi i Policisë: Poliçan, Skrapar , Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Skrapar u bë kapja shtetasve A.I., 32 vjeç dhe E.I., 30 vjeç, banues në Potom, Skrapar, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin.

Dhe për motive të dobëta kanë cuan në spital shtetasin P.I., 63 vjeç, banues në Potom, Skrapar, i cili po mer mjekim në Spitalin e Traumës Tiranë.

Gjithashtu nga specialistët e Seksionit për Krimet në Stacionin e Policisë Poliçan u bë kapja në flagrancë e shtetasit V.B., 31 vjeç, banues në Poliçan.

Ai në banesë ka vënë dorë ndaj babait të tij. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme”, – shkruhet në njoftimin e poli.cisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %