Çfarë më bukur se puthja në ballë e një babai, bijës së tij

Koha leximit:55 Second

Einxhel kishte shkruajtur një letër falënderimi, ku citonte babin e saj. Ajo i kërkonte falje për gjërat që ka parë e ndoshta edhe dëgjuar.

Surpriza ishte prezenca e babit të Einxhelit për ta takuar sonte. Ai e puthi në ballë duke i thënë se është shumë krenar për të.

I dha krahë ashtu siç një baba di të bëje, duke i thënë se e dinte që do t’ia dilte të mbërrinte deri këtu ku mbërriti. Bravo i tha, ia dole, për veten.

Einxhel dukshëm e emocionuar e përqafoi dhe i kërkoi falje por i jati ia preu që është krenar për të. Sot bëri xhiron edhe lajmi se babi i Einxhel ishte prononcuar për Dagz.

Ai është shprehur se nuk e ka takuar Dagzin sepse e shikon atë që ndodhi në kontekstin e lojës. Më herët vëllai i Einxhel është treguar më i kujdesshëm duke thënë që po pret Einxhelin që ta takojë bashkë me të.

Kjo është finalja e madhe. Ata janë katër por dy prej tyre janë më të ndjekur dhe më të dashur nga publiku, Donaldi dhe Iliri. Presim emrin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %