“Do bësh kërdinë, njerëzit do e blejnë”, Donaldi i jep ide biznesi Beniadës

Koha leximit:49 Second

Beniada Nishani është konsideruar si një nga personazhet më pozitive të këtij edicioni të Big Brother VIP. Atë e pëlqejnë të gjithë.

Shpesh herë, ajo ngatërron fjalët për shkak se është rritur dhe ka zhvilluar karrierën e saj në Itali. Megjithatë këto momente kanë shkaktuar mjaft të qeshura.

Një prej tyre është edhe “profumi” nga kënga e Sinan Hoxhës që është bërë virale në rrjet. Bazuar në këtë këngë, Donaldi i ka sugjeruar Beniadës që të hapë një biznes, teksa Einxhel i sugjeronte edhe emrin që duhet të zgjidhte.

Donald: “Kam një super ide biznesi për ty. Pse nuk hap një dyqan parfumesh ti? Do bësh kërdinë. Edhe kot të jetë, do ta blejnë njerëzit, më beso”.

Einxhel: “Pse nuk bën parfum të vetin? Pale ta ketë në Shijak me dajë Pashukun”. Beniada tha: “Do ta bëj”. Einxhel: “Quaje porfumi i Benit”.

Donald: “Futi dhe një set kremrash dajë Pashuku”. Kjo vërtet ishte një ide gjeniale. Shqiptarët do e blejnë parfumin e Beniadës, 100%.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %