Donaldi harron inatin, bën gjestin fantastik për Einxhel

Koha leximit:54 Second

Pas përplasjeve me tone të ashpra e ofendime personale, aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Einxhel Shkira duket sikur janë qetësuar me njëri-tjetrin.

Ata u panë teksa qëndronin së bashku me banorët e tjerë të BBV në oborr, dhe Einxhel Shkira po haste vështirësi me heqjen e bluzës për shkak të krahut të thyer gjatë lojës në shtëpinë e Big Brother Vip.

Fillimisht i ka shkuar në ndihmë modelja Beniada Nishani dhe më pas aktori Donald Veshaj. Të dy e ndihmuan të hiqte bluzën, në mënyrë që prezantuesja të rrinte më rehat.

Duket se dyshja ka bërë ‘paqe’ me njëri-tjetrin dhe kanë hedhur pas krahëve mosmarrëveshjet mes tyre. Donaldi e Einxhel u përplasen për shkak të profesionit të tyre.

Einxhel e akuzoi Donaldin se nuk e ka paguar gjatë kohës që kanë bashkëpunuar mes tyre te “Binjakët” në Vizion Plus. Aktori nga krahu tjetër nuk e ka pranuar dicka të tillë.

Ai ka thënë se moderatorja shkonte gjithmonë me vonesë dhe ne diten e xhirimeve nuk u shfaq fare duke aluduar se kishte pasur nje aksi dent me makine.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %