Donaldi i rrëfehet Ilirit: Kam frikë kur femra më pyet “kaq zgjati mo?”

Koha leximit:48 Second

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj në ditët e fundit brenda shtëpisë së Big Brother Vip kanë rregulluar raportet mes tyre, ndryshe nga javët e kaluara.

Madje, koreografi dhe aktori kanë filluar të flasin për biseda private dhe shkëmbejnë batuta me njëri-tjetrin. Paksa e papritur kjo, padyshim.

Teksa Ilir Shaqiri zbulonte dëshirat që do u kërkonte familjarëve që tu plotësonin pas daljes nga BBV, muhabeti ‘ngeci’ te bashkëshortja e tij, Emanuela, të cilës, la të nënkuptohet se do i kërkonte të kryente marrëdhënie sek.suale.

Pas kësaj, Donald Veshaj ka nisur të shkëmbejë batuta dhe ka treguar ‘frikën’ më të madhe kur është në shtrat me një femër.

“Pasi mbaron është ajo pyetja: Kaq zgjati?”, shprehet aktori i humorit, duke shtuar: “O Zot sa trembemi, të kap frika”. E gjitha ishte në kuadrin e shakasë.

Më 18 shkurt është finalja e madhe e Big Brother VIP. Dy favoritët janë Iliri dhe Donaldi. Ata kanë mbështetësit më të mëdhenj këtë edicion.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %