Donaldi kërkon lule për Trixën, fansat veprojnë! Buqeta nëpër Tiranë për këngëtaren

Koha leximit:54 Second

Donaldi sot i ka kërkuar Romeos që t’i bëjë një buqetë të madhe me lule dhe t’ia cojë Trixës. Kaq ka mjaftuar që fansat e ciftit të vihen në levizje.

Ata kanë pergatitur një buqete te madhe me trëndafila te kuq dhe një arush, për të cilat shkruajne se kane realizuar amanetin e Donaldit.

Jo vetëm kaq, po Donaldi i kla dërguar një mesazh publik edhe vëllait të tij binjak, Romeos. “Romeo merr një buqetë të madhe me lule dhe çoja Trixës, ajo ma dhj… por unë po bëj përjashtim meqë është Shën Valentini”, thotë Donaldi.

Teksa të premten do të mbahej darka e banorëve dhe ish banorëve në BBV, ishte Trixa ajo e cila në momentin e fundit nuk morri pjesë.

Trixa ishte prekur nga një batutë e zhvilluar në shtëpi nga disa mysafirë special si Salsano Rrapi, Ermal Mamaqi, Xhemi, Agron Llakaj dhe Flor Gjini, ku disa prej tyre përmenden Bora Zemanin.

Momentalisht Triksa po shijon disa ditë pushime në Dubai dhe nga fotot që kemi parë në rrjetet sociale kuptohet që është me kushërirën e saj, Anxhelina Hadërgjonaj.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %