Donaldi nuk e fitoi Big Brother, por Bora Zemani nis festën: E meritojmë!

Koha leximit:53 Second

Të jetë krejt rastësi? Moderatorja Bora Zemani ka palnifikuar të dalë për darkë këtë mbrëmje me mikeshat e saj. Me anë të një videoje në Instastory,

Bora ka zgjedhur tu thotë të gjithë ndjekësve të saj që sot do të dalë për darkë që të festojë me shoqet. “Gocat që s’më ndahen as pas xhirimeve i kam këtu me mua.

Tani doni darkë e? Marrim dhe Olsën dhe jemi për dakrë? E meritojmë e meritojmë,”- thotë ajo ndër të tjera.Ky planifikim në fakt vjen vetëm një natë

pasi ish-i dashuri i moderatores nuk u largua nga Big Brother VIP si fitues i çmimit të madh, por mori vetëm 10 mijë euro, si një nga katër finalistët.

Darka mund të mos ketë lidhje me Donaldin, por bërja publike e një plani festiv pikërisht një ditë pas zhgënjimit të aktorit mund të jetë një lloj ‘hakmarrje’ e moderatores.

Kujtojmë se Bora edhe vetë nuk mori pjesë në BBV, ishte një nga personazhet që u përfol më shumë, madje shumë më shumë se disa konkurrent që ishin aty.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %