E bukur kjo! Selena Gomez qenka dashuruar me biznesmenin shqiptar

Koha leximit:57 Second

Në fillim të kësaj jave, Selena Gomez u pa në koncertin e Dua Lipës në New York City me biznesmenin Zen Matoshi, duke bërë që disa fansa të pyesin se çfarë po ndodhte mes dyshes.

Pavarësisht thashethemeve, burime kanë bërë me dije se nuk ka asgjë mes tyre më shumë sesa miqësi. Disa media donin të spekulonin se bëhej fjalë për një lidhje, por këtë nuk do e marrim vesh kurrë

“Ata janë miq. Ai punon në punon në fushën e teknologjisë dhe ka ndihmuar në këshillimin e Selenës”, tha një burim për “E! News”. Selena dhe Zen shkaktuan bujë kur u panë snë Madison Square Garden.

Kjo ndodhi më 1 mars. Edhe pse artistja me famë botërore nuk publikoi asgjë, sipërmarrësi shqiptar postoi një video në rrjete sociale.

Nëse nuk e njihni si personazh, mund të kërkoni për të në Google dhe të kuptoni se po flasim për një biznesmen të kalibrit botëror. Ai është mjeshtër i teknologjisë

Zen Matoshi ka vite që shihet në evente apo koncerte të mëdha, ku shpesh fiton vëmendje me ndonjë veprim të tij apo thjesht foto. Në fund të fundit, ka 15 mln dollarë pasuri.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %