Einxhel do t’i pajtojë, Donaldi refuzon: Nuk ka shans, Beatrix ma bëri keq

Koha leximit:1 Minute, 2 Second

Beatrix Ramosaj live-n e së premtes nuk kishte pranuar të shkonte brenda shtëpisë bashkë me ish-banorët e tjerë për të takuar të dashurin e saj Donaldin dhe finalistët tjerë, kjo pas një hatërmbetje që pati pas një shakaje ku u përmend Bora.

Kjo iu komunikua Donaldit nga Arbana dhe aktori duket të jetë prekur nga situata që ka krijuar Trixa. Ditën e sotme, një ditë para festës së Shën Valentinit

finalistët po bisedonin në oborr ndërsa ka qenë Einxhel që e ka shtyrë Donaldin të pajtohet me Trixën duke i bërë ndonjë befasi për festën e të dashuruarve.

Kjo është kundërshtuar nga aktori, i cili ka thënë se ska shanse të bëjë diçka. Teksa Einxhel këmbëngulte, ishte Beniada ajo që i doli krah aktorit.

Einxhel: Keni akoma dhe një shans të fundit Shën Valentinin, mund ta rregulloni. Beniada: Jo mos mendo Shën Valentinin se nuk na intereson tani, mos lejo kjo situata të prishi këtë javën këtu brenda.

Donaldi: Kjo gjëja të bëhet kaq e madhe dhe unë të bëj diçka për Shën Valentinin? Unë sjam tip Shën Valentini e para…

Einxhel: Po ndoshta pikërisht që s’je tip Shën Valentini mund të bësh diçka. Donaldi: Jo, jo nuk ka shanse… Beniada: Jam dakord.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %