Fëmijët e Arjolës të habitur nga lajmi për kujdestarin, flet familjarja: Ja si e përjetuan fëmijët

Koha leximit:58 Second

Jeta e saj private ka qenë e komentuar gjatë gjithë kohës së saj brenda në shtëpi, për faktin se Arjola tash e disa vite është e ndarë nga bashkëshorti dhe ka tre fëmijë, kujdestarinë e të cilëve e ka fituar vitet e fundit.

Kohën e fundit nëpër portale kanë qarkulluar lajme se ajo e ka humbur kujdestarinë mbi tre fëmijët e saj për shkak se ka qëndruar katër muaj brenda shtëpisë së “Big Brother”.

U tha se ish-bashkëshorti i saj e ka shfrytëzuar këtë mungesë të saj për të marrë kujdesin ndaj fëmijëve, por duket se diçka e tillë nuk ekziston.

Sot në emisionin Shipëeria Live mikesh juriste e Arjolës Eva Vatoci ka treguar të vërtetën e këtyre lajmeve: “Deri tani , rasti është pjesë e Gjykatës së Apelit në Tiranë dhe deri në momentin që po flasim.

“Nuk është zhvilluar asnjë seancë lidhur me kujdestarinë e fëmijëve të Arjola Demirit. Këto lajme janë të pa vërteta dhe diçka e konfirmoj me plot bindje”.

Ndër të tjera, Eva tregoi se fëmijët e Arjolës janë shumë mirë nën kujdesin e familjarëve të Arjolës dhe e kanë përjetuar shumë keq këtë lajmë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %