“Grua, dua të divorcohemi”, Devis Xherahu e bën gruan me zemër Live

Koha leximit:1 Minute, 0 Second

Sfida e sotme mund ta çonte në një keqkuptim të madh këngëtarin e famshëm Devis Xherahu me bashkëshorten e tij. Sfida ishte të merrte në telefon bashkëshorten në telefon dhe t’i kërkonte divorcin.

Devisi e merr bashkëshorten në telefon dhe i kërkon divorcin duke folur me seriozitetin më të madh. Ai u shpreh se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do e kuptonte që po bënte shaka.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka. SHIKO VIDEON

I ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku, Devis Xherahu ka folur edhe për takimin me 2 ish-kryeministrat, Sali Berisha dhe Fatos Nano.

I pyetur nga Ester se çfarë nuk i pëlqen tek Sali Berisha, Devis Xherahu u përgjigj: “Mua s’më pëlqeu që ishte më i thjeshtë se duhet. Kemi rastisur edhe në një emision, i takonte dhe i përqafonte njerëzit, njeri i tillë është. Eshtë shumë i thjeshtë.”

Po Fatos Nano? Devisi shton: “Nuk ke çfarë të mos i pëlqesh Fatosit. është një person që edhe whiskey-n e shijon. Është nga ata njerëz që nuk ke çfarë t`i thuash.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %