Ilir Shaqiri në panel me Grida Dumën, tregon si e fitoi betejën me Donaldin

Koha leximit:51 Second

Balerini Ilir Shaqiri ka folur për herë të parë pas daljes nga Big Brother, për rivalitetin e tij me Donald Veshajn që e fitoi në fund.

“Unë e kam perceptuar veten time si lojtar i vetvetes, këtë e kam thënë disa herë. Nëse karakteri im do të merret si loja ime, atëherë kjo është loja ime.

“Sigurisht që strategjitë kanë qenë në zgjedhjen e njerëzve, me Donaldin kemi pasur kontraste të forta, kemi edhe mosha të ndryshme, ai mund të ishte në moshën e djalit tim.

“Kam një karrierë mbi shpatulla, Donaldi ka gjithë jetën përpara. Kjo ka bërë që ne të kemi pikëpamje të ndryshme për shumë gjëra.

“Kjo ka sjellë dhe kontrastet”, tha Shaqiri në emisionin “Open” ku ai ështëi ftuar me një panel me vlera sic është Grida Duma, Artur Zhej, pastori Akil Pano dhe Ema Andrea.

Iliri në fakt duket pak ngushtë duke parë faktin që nuk është në studio dhe ka një panel që po flet në lidhje me sjelljet e tij dhe lojës në Big Brother.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %